O mnie

Mam na imię Sylwia i jestem Wirtualną Asystentką. Mimo że ukończyłam studia związane z czymś zupełnie innym, od dawna interesowały mnie nowoczesne technologie, media społecznościowe i wszystko co z tym związane. Wieloletnia praca z ludźmi umożliwiła mi otwarcie się na potrzeby klienta i zdobycie licznych umiejętności.

Ciągle poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach, kursach oraz studiując – obecnie grafikę komputerową. Wierzę, że ciągły rozwój jest niezbędny w pracy Wirtualnej Asystentki.

Pomagam kobietom w ogarnięciu biznesowego bałaganu. Moimi klientkami są przede wszystkim przedsiębiorcze, konkretne kobiety, które mają jasno określony cel działania. Dzięki mnie działanie to przebiega znacznie sprawniej.

Masz plany, chcesz rozwijać swój biznes, ale tracisz czas na monotonne obowiązki, które spokojnie mógłby wykonać za Ciebie ktoś inny? Twoja lista zadań ciągle się wydłuża i czujesz, że zaczynasz tonąć?

Tu właśnie wkraczam ja.

Możesz powierzyć mi monotonne zadania pochłaniające dużą ilość Twojego czasu i skupić się na realizacji swoich biznesowych celów.

Zapoznaj się z moją ofertą, aby dowiedzieć się więcej.